Сергій Рибалка: Усі заяви влади про нові підходи до роботи з бізнесом є голослівними деклараціями
Ситуація навколо «Нової пошти» це чергове свідчення того, що усі заяви влади про нові підходи до роботи з бізнесом є голослівними деклараціями.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав екс-голова фінансового комітету Верховної Ради Сергій Рибалка.

«Силовики продовжують тиснути вибірково і на замовлення. Якщо навіть повірити у прокурорські пояснення, то яке відношення має прокуратура до несплати податків чи наркотиків? Є інші органи, які за це відповідають», - написав він.

При цьому Сергій Рибалка нагадав, що утиски бізнесу з боку силовиків були однією з причин Майдану, про яку, певно, нинішня влада вже забула.

«Насправді ми чудово знаємо, як прокуратура на замовлення намагається знищити чесний бізнес. Як місяцями і навіть роками абсолютно без жодних підстав сидять за ґратами жінки, а потім справи по-тихому закривають, ніби нічого й не було. І саме такими злочинними діями вони викликають огиду у людей до влади. Очевидно вони вже забули, чому люди виходили на Майдан», - зазначив народний депутат.

Він додав, що реакція суспільства свідчить по те, що формується критична маса людей, які втомились від свавілля силовиків і такі дії прокурорів чи інших правоохоронців щодня зменшують шанси діючого Президента на переобрання.

«Перетворення правоохоронних структур на рекетирські та каральні органи проти опозиції обов'язково призведе до нових майданів, крові та нових страшних криз. Тому нам потрібні справжні реформи силових структур», - констатує народний депутат.

Made on
Tilda